Reklama
Info  |   Redakcja
.
 
MuzykaKomputeryGryFilmSportScHizOMoTHaChatBannery
 
 
Wstęp:

Witamy wszystkich w wersji offline. Ten wstęp ma Was zachęcić do odwiedzenia naszej strony w internecie. Nie działają tutaj linki ale postaramy się wam przybliżyć naszą historię.

Przeszłość:

Organizacja powstała mniej więcej pięć lat temu, ale rozpoczęcie jej oficjalnego działania możemy datować na lipiec 1999 roku. W tym czasie w internecie można było zauważyć bużliwe panowanie gry Diablo, początki sieciowego Quake'a i całe mnóstwo programów shareware' owych, które powoli podbijały polski "rynek" internetowy (teraz dominując go niemal całkowicie). W tym właśnie czasie w rodzinnym mieście Organizacji powoli rozwijać się zaczęła takzwana "mania" gry Magic: The Gathering, która to pochłonęła ogromne ilości pieniędzy i w pewnym stopniu przyczyniła się do powstania organizacji.

Teraźniejszość:

Obecnie organizacja przechodzi najróżniejsze fazy przeobrażeniowe, to jeżeli chodzi o sam wygląd strony i treść na niej znajdującą się, jak i również jeżeli chodzi o zmiany wewnątrz - organizacyjne, takie jak rankingi członkowskie.

Przyszłość:

W przyszłości planowane jest organizowanie takzwanych "imprez", które będą odbywały sie w nastroju bardzo FANTASTYCZNTM, zależnym od rodzaju preferowanej przez członków fantastyki. Planowane jest także napisanie ogólno - światowo - internetowego MUD'a, który będzie "okrętem flagowym" Organizacji MoTHa.

 
 
 
Kierunek:
.